ENLI produkty pre developera

Podporte predaj vášho projektu novými službami. Odlíšte sa od konkurencie a poskytnite svojim klientom nadštandardný zážitok. 3D prehliadka bytu, objektu alebo reálny výhľad z akéhokoľvek okna, terasy či balkónu prinášajú nové možnosti ako priblížiť jedinečnosť vášho projektu. Zároveň si jednoducho zariaďte interiér s nábytkom od reálnych výrobcov. Zažite pohľad z inej perspektívy - preleťte dronom, plavte sa loďou, preskúmajte okolie z automobilu.

Future View

Prejdite sa spolu so zákazníkmi po novom dome skôr, ako začne výstavba. Každý krok na pozemku je krokom v aplikácii. Prekročte s nami hranice medzi realitou a vašimi víziami. Aplikácia prostredníctvom kamery sníma reálny priestor, do ktorého virtuálne vykreslí objekty ako 3D modely. Umožňuje zariadiť interiér 3D nábytkom, zobrazí 3D model domu. Používanie aplikácie prebieha v reálnom čase a priestore. Výstupom je interaktívna mobilná aplikácia, jednoducho inštalovateľná, dostupná na AppStore a GooglePlay.

 

Interactive 3D

Pohybujte sa vo vašej vizualizácii ako keby ste tam boli. Ukážte svojim klientom pohľad z inej perspektívy - prejdite sa v byte, preleťte dronom, plavte sa loďou, preskúmajte okolie z automobilu. Umožnite im pohybovať sa voľne, k dispozícii máte celý virtuálny svet ako v PC hre. Neobmedzujte sa statickými obrázkami. Výstupom je interaktívna webová a mobilná aplikácia. Dostupná na AppStore a GooglePlay, zdieľateľná aj na sociálnych sieťach.

 

ENLI Studio

Vizualizačný softvér, ktorý je umiestnený vo webovom prostredí. Umožní vám zmenu dizajnu v priebehu okamihu. Jeho súčasťou je stále sa rozširujúca knižnica nábytkov od reálnych výrobcov. Môžete meniť farby stien a podláh, upravovať materiály povrchov. Volíte si vybavenie dokonalé pre vaše priestory. Výstupom je webová aplikácia, ktorú zakomponujeme do vašej internetovej prezentácie.

 

360° video

Kamera zaberá celých 360° scény. Môžete sa tak otáčať a prehliadať si priestor z rôznych uhlov. Pri sledovaní 360° videa meníte uhol pohľadu pomocou nakláňania mobilného zariadenia alebo šípkami či myšou v prípade počítača a notebooku. Výstupom je video umiestnené na Youtube, ktoré je možné zdieľať na sociálnych sieťach.