ENLI produkty pre súkromné osoby

Keby som to staval ešte raz, postavil by som to inak.

Aj vy ste sa stretli s takouto negatívnou skúsenosťou?
Zbavte sa obáv a využite produkty našej spoločnosti pre vytvorenie dokonalej predstavy o vašom budúcom bývaní.
Realizujte s nami stavbu svojho domu alebo si zariaďte interiér.

Future View

Prejdite sa po vašom novom dome skôr, ako začne výstavba. Každý krok na pozemku je krokom v aplikácii. Prekročte s nami hranice medzi realitou a vašimi víziami. Aplikácia prostredníctvom kamery sníma reálny priestor, do ktorého virtuálne vykreslí objekty ako 3D modely. Umožňuje zariadiť interiér 3D nábytkom, zobrazí 3D model domu. Používanie aplikácie prebieha v reálnom čase a priestore. Výstupom je interaktívna mobilná aplikácia, jednoducho inštalovateľná, dostupná na AppStore a GooglePlay.

 

Interactive 3D

Pohybujte sa vo vašej vizualizácii ako keby ste tam boli. Pozrite sa na svoj budúci domov z inej perspektívy - prejdite sa v byte, preleťte dronom, plavte sa loďou, preskúmajte okolie z automobilu. Pohybujte sa voľne, k dispozícii máte celý virtuálny svet ako v PC hre. Neobmedzujte sa statickými obrázkami. Výstupom je interaktívna webová a mobilná aplikácia. Dostupná na AppStore a GooglePlay, zdieľateľná aj na sociálnych sieťach.

 

ENLI Studio

Vizualizačný softvér, ktorý je umiestnený vo webovom prostredí. Umožní vám zmenu dizajnu v priebehu okamihu. Jeho súčasťou je stále sa rozširujúca knižnica nábytkov od reálnych výrobcov. Môžete meniť farby stien a podláh, upravovať materiály povrchov. Volíte si vybavenie dokonalé pre váš domov. Výstupom je webová aplikácia, ktorú vám poskytneme na samostatnej subdoméne vaše_meno.enli.sk

 

360° video

Kamera zaberá celých 360° scény. Môžete sa tak otáčať a prehliadať si priestor z rôznych uhlov. Pri sledovaní 360° videa meníte uhol pohľadu pomocou nakláňania mobilného zariadenia alebo šípkami či myšou v prípade počítača a notebooku. Výstupom je video umiestnené na Youtube, ktoré je možné zdieľať na sociálnych sieťach.