ENLI produkty pre výrobcov nábytku

Sprístupnite svoje produkty zákazníkom. Developeri a realitné kancelárie budú môcť priamo zariaďovať interiéry z rozsiahlej knižnice 3D modelov, ktorej súčasťou môžu byť aj vaše produkty. Nahraďte klasické showroomy interaktívnou prehliadkou v ENLI studio. Vytvorte množstvo kombinácií dizajnov z vašich produktov.

Future View

Umožňuje prechádzku po novom dome skôr, ako začne výstavba. Každý krok na pozemku je krokom v aplikácii. Aplikácia prostredníctvom kamery sníma reálny priestor, do ktorého virtuálne vykreslí objekty ako 3D modely. Umožňuje zariadiť interiér 3D nábytkom z knižnice vašich produktov. Používanie aplikácie prebieha v reálnom čase a priestore. Výstupom je interaktívna mobilná aplikácia, jednoducho inštalovateľná, dostupná na AppStore a GooglePlay.

 

ENLI Studio

Vizualizačný softvér, ktorý je umiestnený vo webovom prostredí. Umožní vám zmenu dizajnu v priebehu okamihu. Jeho súčasťou je stále sa rozširujúca knižnica nábytkov od reálnych výrobcov. Môžete meniť farby stien a podláh, upravovať materiály povrchov. Volíte si vybavenie dokonalé pre vaše priestory. Výstupom je webová aplikácia, ktorú zakomponujeme do vašej internetovej prezentácie.